Jako každý rok i letos je mimo svatební sezónu víc prostoru pro fotografování boudoir. Většinou boudoir fotky musím držet pod pokličkou, jsem moc rád, že Markéta souhlasila, abych se s Vámi o její fotografie podělil. S Markétou jsme se poprvé setkali před rokem na jedné svatbě. Líbí se mi kontrast jemné ženy v kombinaci s početným tetováním. Při focení Markéty jsem volil kontrastnější styl fotek než u boudoir fotím obvykle. Líbí se Vám její fotografie?

There is more time for boudoir photos before start of the new wedding season. I had to keep most of my boudoir photos secret, so I am happy that Markéta agreed to share some of her photos with you. I met with Marketa about a year ago on a Wedding. I like contrast of a sensitive woman with her tatoos. I was therefore glad that she was interested in boudoir photo shoot in Prague. We have made photos in more contrasty style than I usually do in boudoir photos. Do you like it?

Martin

Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotograf Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha sexy fotky PrahaBoudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir Fotograf Praha Boudoir fotky Praha sexy fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky PrahaBoudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotograf Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha Boudoir fotky Praha

Leave A

Comment