Při focení boudoir fotek je potřeba vše pečlivě naplánovat. Důležité je mít k dispozici hezké prostory, šikovnou vizážistku a pokud máte navíc jako model aktivní sportovkyni, kterou pózování baví, je to paráda. Moc děkuji Markétě za její souhlas s využitím fotek a skvělé vizážistce Nikole za spolupráci a vizáž. Níže přidávám reakci od Markéty:

“Zkušenost to byla absolutně báječná. Přístup Martina byl velmi profesionální a přátelský, proto nebyl vůbec důvod být u focení nervózní. U focení jsem byla absolutně uvolněná a užívala si každý nový záběr. Nejvíce jsem si užívala pozornost vizážistky, která byla také velmi přátelská a hlavně moc šikovná. Makeup a úprava vlasů mě šokovala a byla jsem díky tomu více sebevědomější. Prostory ve kterých se fotilo, byly luxusní a velmi honosné, což značně ovlivnilo celou atmosféru. Fotky se velmi povedly a mé blízké okolí ohromily. Jsou v perfektní kvalitě a je na nich vidět profesionalita a šikovnost fotografa, který má cit. Tuto zkušenost doporučuji všem a klidně bych si to znovu zopakovala protože focení opravdu stálo za to!”

boudoir praha boudoir praha boudoir fotky praha MarketaBoudoir-4 MarketaBoudoir-5 boudoir praha MarketaBoudoir-7 MarketaBoudoir-8 glamour in Prague boudoir focení prahaboudoir prague boudoir photos prague boudoir praha boudoir praha boudoir focení praha sexy fotky Praha dárek pro chlapa sexy fotky praha boudoir praha boudoir focení prahaboudoir fotky praha boudoir praha sexy fotky praha boudoir photographer prague glamour fotky praha boudoir praha focení jako dárek photomantic boudoir praha boudoir prahaboudoir praha boudoir focení praha sexy fotky praha fineart fotograf praha boudoir praha boudoir fotograf praha boudoir fotky praha boudoir photographer prague sexy fotky praha photomantic

 

 

 

Leave A

Comment