Nádherná svatba na zámku Bon Repos. Hodně přátel se mě ptá na vhodné místo na svatbu, proto tahle svatba na mém blogu nemůže chybět. Tohle místo bych nazval skrytým klenotem pro svatbu nedaleko Prahy, protože zatím není tak známé. Bon Repos nabízí dostatek hezkého prostoru. Romantické budovy a velký park, který bude k dispozici jen pro Vás zajistí dostatek soukromí pro Vaši párty. Budete si muset zajistit catering, jinak je zde ale nádherně. Když jsem zde fotil svatbu, uvědomil jsem si, co mi na některých svatbách chybí – hodně prostoru a soukromí.

I would call this place a hidden gem for a wedding near Prague as it’s still not that well known. Bon Repos offers enough space for you and your party. Nice romantic buildings in a big park will be available just for you; the location is private which means no unexpected guests in the park. You will need to organise your own  catering, but otherwise it’s awesome. When I take  photos of weddings in Bon Repos, I realise  what’s  missing from other great wedding venues – a lot of space and privacy.

svatebni inspirace svatba Bon Repos svatba Bon Repos svatba Bon Repos svatba Bon Repos svatba na zámku Bon Repos svatba svatba Bon Repos svatba Bon Repos svatba Bon Repossvatba Bon Repos svatba Bon Repos zámek Bon Repos svatba Bon Repos svatba Bon Repos svatba Bon Repos svatba Bon Repos Bon Repos svatbasvatební fotograf Praha photomantic svatba Bon Repos svatební fotky Bon Repos kytice na svatbu svatba Bon Repos svatba Bon Repos svatba Bon Repos malování světlem svatba Bon Repos

Leave A

Comment